Belek'te GolfBelek hala çok genç bir tesistir. Bu, binayı çok dikkatli bir şekilde planlamanıza izin verdi ve her zaman doğa ile uyumlu bir etkileşime dikkat edin. Belek'te, hızlı büyümeye bağlı olarak çoğu turist destinasyonunda işlenenler gibi bina başarısızlıkları önlenmiştir. Özel söz Belek golf sahalarını hak ediyor.

İlk golf sahası 1998 yazında açıldığından beri Belek, Türkiye'nin "golf merkezi" oldu. Şimdi 18 ya da 27 delikli dört mükemmel kurs var.

Gezi gezisi tarihi binaları çeşitli gezilerde ziyaret edebilirsiniz. Örneğin, Aspendos, Perge ve Termessos'ta geçmiş zamanların ve kültürlerin birçok kalıntısı vardır. Belek, Antalya'nın yaklaşık 30 km doğusunda bulunan Serik ilçesinde, neredeyse tamamen Türk merkezli bir Türk köyüdür.

Mekanın etrafı çam ormanları ile çevrilidir. Ağırlıklı olarak "Herşey Dahil" teklifiyle çok sayıda otel, yaklaşık bir kilometre uzaklıktaki çakıl ve kum plajında ​​bulunmaktadır. Otel zinciri, sahil boyunca yaklaşık 3 km yayılmıştır. Merkezde çok sayıda dükkan var. Burası Kemer ve Side'nin yanında, Türk Rivierası'nın en büyük turistik yerlerinden biridir. Kışın otellerin çoğu kapalı ve yenilenmiştir ve bölgede her yıl birçok yeni otel inşa edilmektedir.