Gökova / Bodrum Yat Turu1. gün:
Bodrum'a giriş. Akşam yemeği ve geceleme (AT) limanda veya yakındaki bir koyda.

2. gün:
2. gün Çati'ye doğru yaklaşık 3.5 saat sürüyoruz. Körfezin iç kıyılarına ulaşıyoruz ve önümüzdeki birkaç günü güzel bir koyun diğerine katıldığı bu doğal alanda geçiriyoruz. Yediadalar bölgesindeki gece ve akşam yemeği (yedi ada).

3. gün:
Küfre'deki ilk aradan sonra, over saat uzaklıktaki Löngöz Koyu'nda bir gece. Güzel orman içinden Küfre Koyu'nda yürüyüş yapmanızı tavsiye ederiz.

4. gün:
Sedir Adasına (Kadrae) gidin. Bu ada muhtemelen daha önce anakaraya bağlıydı. Eski bir yerleşim izlerine sahiptir ve olağandışı kumlu küçük plajı ile biliniyor. Efsaneye göre, Mısır’dan Mısır tarafından getirildi ve sevgilisi Kleopatra’ya yüzmek için güzel bir plaj teklif etti. Öğleden sonraları kısa bir yolculuktan sonra Karacasögüt'e ulaşıyoruz. Buradan Marmaris'e taksi veya minibüsle gidebilirsiniz. (yaklaşık 30 dakika).

5. gün:
Günün ilk yüzme molası Tuzla Körfezi'ndeki gibidir. Sonra İngiliz Limanı'na (İngilizce limanı) doğru devam ediyoruz. Körfez bu ismi taşıyor, çünkü Birinci Dünya Savaşı sırasında İngiliz filosunun gemileri kendilerini Alman savaş gemilerinden sakladılar. Güzel koylardan birinde gece ve akşam yemeği.

6. gün:
Tartışmalı, henüz işletmeye alınmamış kömür santralini Gökova'dan Akbük'e geçiyoruz. Öğle yemeğinden sonra, geceyi geçirip yemek yediğimiz Çökertme Koyu'na gidin.

7. gün:
Kisebükü'nde mola ve öğle yemeği. Berrak deniz suyu ile bu koy, (kayaların üzerinden tepelere veya ormanın içinden kiliselerin kalıntılarına kadar) yürüyüş yapma imkanı sunar. Çiftlik'te son bir yüzme molasına giriyoruz. Gecede veda ve akşam yemeği Bodrum'da veya yakındaki bir koyda.

8. gün:
Bodrum'da kahvaltı sonrası öğütme